'

B24 – Do Listy Tytułów

Andrzej Piaseczny
Zapraszamy na rozpoczęcie kolejnego sezonu koncertowego w Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Suchym Lesie. Przed Państwem projekt, ze wszech miar szczególny. Koncert zapewniający bliską, niemal intymną atmosferę. 20 stycznia 2024 roku o godz. 19:00 na scenie Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej wystąpi Andrzej Piaseczny. Po raz pierwszy, będzie możliwość posłuchania utworów Artysty, w specjalnych, kameralnych warunkach, w wyjątkowych aranżacjach. W takiej oprawie, największe przeboje Andrzeja, a także wyselekcjonowane przez niego, jego ulubione utwory, będą brzmiały wyjątkowo.
Serdecznie zapraszamy na to muzyczne wydarzenie!

miejsca siedzące

Andrzej Piaseczny
20 stycznia 2024 r., godz. 19:00
sala widowiskowaCentrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Las
ul. Szkolna 16 w Suchym Lesie

Voo Voo
Voo Voo to jeden z najoryginalniejszych zespołów na polskiej scenie muzycznej, który w swojej muzyce wyśmienicie łączy rock z jazzem i folkiem. Zespół jest w doskonałej formie, czego dowodem jest świetnie przyjęta płyta Premiera (2022), którą promują koncerty w salach w całym kraju. W Centrum Kultury w Suchym Lesie poza nowym materiałem usłyszymy również najważniejsze utwory z repertuaru Voo Voo.
Voo Voo15 grudnia 2023 r., godz. 19:00sala widowiskowaCentrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Suchy Lasul. Szkolna 16 w Suchym Lesiebilety: 100/70 zł do nabycia w sekretariacie CKiBP (pon godz. 9:30-17:30, wt-pt godz. 8:00-16:00) oraz na www.bilety24.pl

Skip to content